Contact

Hier vindt u de contact gegevens van Stingray '82 en zijn bestuur.

Hebt u een vraag, of wilt u contact opnemen met Stingray '82

Contact

Bent u verhuisd en wilt u uw nieuwe adres doorgeven

Verhuisd

André Boer

Voorzitter

voorzitter@stingray82.nl
andre@stingray82.nl

Johan Boer

Vice Voorzitter

vicevoorzitter@stingray82.nl
johan@stingray82.nl

Edwin Kanters

Secretaris

secretaris@stingray82.nl
edwin@stingray82.nl

Rob Bollen

Penningmeester

penningmeester@stingray82.nl
rob@stingray82.nl

Henry Mulder

Alg. Bestuurslid

henry@stingray82.nl

Han Hendriks

Alg. Bestuurslid

han@stingray82.nl

Jarno Hulshof

Alg. Bestuurslid

jarno@jhulshof.nl

Redactie / Webdesign

Jarno Hulshof

Website:  webmaster@stingray82.nl
Redactie magazine: redactie@stingray82.nl

Lidmaatschap opzeggen

Wilt u onverhoopt toch u lidmaatschap opzeggen.
Opzeggen
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok